Chcete nás podpořit a tím podpořit aktivity pěstounských rodin a dětí v pěstounské péči? 

Jste na správném místě!

Naše organizace ročně pořádá minimálně 3 víkendové pobyty pro děti a jeden velký letní 10 denní pobyt pro děti a 3 víkendové vzdělávací akce pro pěstouny, během kterých s dětmi realizujeme různé volnočasové aktivity, které jsou nad rámec dotací, jež dostáváme na práci s pěstounskými rodinami. Více o nich se dozvíte v plánovaných akcích a pokud by Vás zajímalo, jak v loňském roce tyto akce proběhly, mrkněte na Youtube.

Kromě toho zprostředkováváme pěstounům a jejich dětem celou škálu poradenských aktivit, které také financujeme především z jiných zdrojů než jsou státní dotace a právě proto potřebujeme Vaši pomoc a podporu, protože při podpoře dětí a náhradních rodin je opravdu každá koruna dobrá. Otázkou tedy zůstává, jak nás můžete podpořit? 

  1. Finančním darem - ten může být buď konkrétní, kdy Vám oproti finančnímu daru vystavíme darovací smlouvu, uvedeme Vás do výroční zprávy a dostanete také vyúčtování Vašeho daru. Nebo anonymní, kdy nám pošlete dar a více si nepřejet být zveřejňováni.  Výhodou je, že si můžete vybrat, na co konkrétně Váš finanční dar půjde, odkazy na konkrétní projekty naleznete níže a co je důležité, neplatíte žádné zprostředkování daru. Celá částka jde přímo do služeb pro děti a pěstouny.  Dar může být jednorázový nebo opakovaný. V případě, že se rozhodnete nám darovat finanční dar, zašlete ho prosím na účet 1024308856/6100 a do poznámky napište, na co konkrétně dar máme použít (nebo také nemusíte). V případě, kdy budete chtít více informací, darovací smlouvu, sdělit účel daru apod. kontaktujte prosím Bc. Terezu Zítkovou na tel. čísle 721 004 268 nebo emailu zitkova.vesta@email.cz 
  2. Věcným darem - víte, že z dotací můžeme dětem přispět na ubytování, stravu a personál, ale už jim například nemůžeme koupit žádné odměny nebo zaplatit vstup vlastně kamkoliv? Právě proto oceníme i věcné dary, které by mohly sloužit jako odměny pro děti na pobyty. Více informací o této možnosti nás podpořit Vám poskytne Bc. Tereza Zítková a tel. čísle 721 004 268 nebo emailu zitkova.vesta@email.cz. 
  3. Dobrovolnictvím - naše organizace nemá vlastní dobrovolníky, ale spolupracujeme s Koalicí nevládek Pardubicka a přes ně se můžete dostat až k nám, třeba jako pomoc s doučováním, té není nikdy dost. 

Projekty, na které můžete přispět: