Vážení návštěvníci, vítejte na stránkách Centra vzdělávání zapsaného spolku Vesta Pardubice z.s. Prostřednictvím této stránky bychom Vám rádi nabídli možnost vzdělávání v akreditovaných a neakreditovaných seminářích pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. Naleznete zde také nabídku vzdělávání pro pěstouny a zaměstnance dětských skupin.

Pro více informací kontaktujte vedoucí kanceláře Bc. Terezu Zítkovou na emailu: zitkova.vesta@email.cz nebo telefonním čísle: 721 004 268.

Zajímají Vás konkrétní nabídky kurzů? Klikněte níže a dozvíte se, jaká témata Vám může naše centrum vzdělávání nabídnout. 

Vzdělávání sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách 

Kalendář vzdělávacích akcí - sociální pracovníci a pracovníci v sociálních službách  Informace a smluvní podmínky týkající se akreditovaných kurzů 


Nabídka akreditovaných kurzů 

Cílem vzdělávacího programu je předat účastníkům základní informace o teorii attachmentu a s ní související problematikou vzniku komplexního vývojového traumatu u dětí, které vyrůstají v náhradní rodinné péči, v ústavní výchově, ale i v biologických rodinách. V rámci kurzu se budeme zabývat teoriií attachmentu, příčinami vzniku komplexního...