Kariérové poradenství

Kariérové poradenství poskytuje pro spolek Mgr. Lucie Brůnová. V případě, že se chcete objednat můžete využít náš formulář nebo napsat email na: zitkova.vesta@email.cz či zavolat na telefonní číslo: 721 004 268.

V rámci kariérového poradenství poskytujeme:

  • Individuální kariérové poradenství, které obsahuje: identifikace schopností, zájmů a dovedností žáků, poskytování informací o oborech, povoláních, či možnostech dalšího vzdělávání (např. rekvalifikace), kariérová diagnostika pomocí testových metod, aktuální informace o trhu práce, sestavení akčního plánu, použití kariérových karet, či diáře, orientace na internetu (stránky škol, infoabsolvent), podpora při komunikaci se školou, komplexní psychologickou diagnostiku.
  • Skupinové kariérové poradenství, které obsahuje: promítání videí o povoláních, základní orientace ve školství, exkurze (např. ÚP-IPS, dny otevřených dveří škol, burzy škol), diskuze o povoláních, deskové hry o povoláních, testové metody, vytipování dětí pro individuální kariérové poradenství, prevence předčasných odchodů ze vzdělávání.

Ceník

Pro pěstouny, kteří mají s naší organizací uzavřenou dohodu o výkonu pěstounské péče je kariérové poradenství zdarma.

Individuální konzultace k volbě školy a povolání 

50 minut 

500 Kč

Skupinová konzultace k volbě školy a povolání 

50 minut 

750 Kč